Геймърски слушалки Razer Kraken V3 X
- Наличност: Изчерпан
- Модел: RZ04-03750100-R3M1
- EAN: RZ04-03750100-R3M1
Продуктът е разгледан 240 пъти
Цена:
150.00 € / 293.37 лв
Продукти от същата категория
Технология на свързване:С кабелДължина на кабела:2 метраТип аудио изход:СтереоСлушалки - Чувствителност:100 dBГоворител:50 ммСлушалки - Импеданс:32 ΩЧ..
17.38 € / 33.99 лв
20.96 € / 40.99 лв
161.00 € / 314.89 лв
161.00 € / 314.89 лв
119.00 € / 232.74 лв
119.00 € / 232.74 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| Driver Diameter | 40 мм |
| EAN код | 8886419378785 |
| Impedance | 32 Ω |
| Sensitivity | 103 dB |
| Аудио контроли | Потенциометър за звук / Mute Microphone |
| Аудио система - тип | Headset |
| Дължина на кабела | 1.8 м |
| Компоненти | 2 колонки |
| Микрофон - Форм фактор | Вградени |
| Направление | PC Multimedia |
| Слушалки - Технология | Dynamic |
| Технология на свързване | С кабел |
| Форм фактор | Full Size (over-ear) |
| Характеристики | Bass Boost / RGB Lighting / Razer Chroma / Razer TriForce Driver |
| Честотен диапазон изход/вход на микрофон | 100Hz - 10kHz |
| Чувствителност на микрофона | -42 dB |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Честотен диапазон | 12Hz-28kHz |
| USB | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Razer |
| Адрес | 9 Pasteur Irvine, CA 92618, USA |
| Контакти | 1-855-872-5233 |
Коментари
Категории: Геймърски слушалки
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Геймърски слушалки Razer Kraken V3 X е възможно да има несъответствия.