Геймърски слушалки Razer Kraken Green 2019 - Retractable Unidirectional Microphone
150.00 € / 293.37 лв
Спецификации
| Описание | |
| Driver Diameter | 50 мм |
| EAN код | 8886419371922 |
| Impedance | 32 Ω |
| In-Cord контрол | Бутон за изключване на звук / Бутон за сила на звука |
| Sensitivity | 109 dB |
| Аудио система - тип | Headset |
| Дължина на кабела | 1.3 м |
| Компоненти | 2 колонки |
| Микрофон - Форм фактор | Retracktable |
| Направление | Home Audio System / PC Multimedia / Портативна аудио система / PlayStation 3 / PlayStation 4 |
| Слушалки - Технология | Dynamic |
| Технология на свързване | С кабел |
| Честотен диапазон изход/вход на микрофон | 100Hz - 10kHz |
| Чувствителност на микрофона | -45 dB |
| Шум на сигнала на микрофона | 60 dB |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Честотен диапазон | 12Hz-28kHz |
| Външен цвят | Зелен |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Razer |
|
Адрес |
9 Pasteur Irvine, CA 92618, USA |
|
Контакти |
1-855-872-5233 |