Геймърски слушалки Razer Hammerhead True Wireless - 13mm drivers - Bluetooth
- Наличност: Изчерпан
- Модел: RZ12-02970100-R3G1
- EAN: RZ12-02970100-
Продуктът е разгледан 166 пъти
Цена:
226.00 € / 442.02 лв
Продукти от същата категория
Технология на свързване:С кабелДължина на кабела:2 метраТип аудио изход:СтереоСлушалки - Чувствителност:100 dBГоворител:50 ммСлушалки - Импеданс:32 ΩЧ..
17.38 € / 33.99 лв
20.96 € / 40.99 лв
161.00 € / 314.89 лв
161.00 € / 314.89 лв
119.00 € / 232.74 лв
119.00 € / 232.74 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| Driver Diameter | 13 mm |
| EAN код | 8886419378143 |
| Impedance | 32 Ω |
| Sensitivity | 91 dB |
| Аудио контроли | Play/Pause / Power / Bluetooth Pairing / Call answer/End / Tracks |
| Аудио система - тип | Earphones |
| Включени кабели | USB Type C Cable |
| Макс. диапазон на действие на сигнала на закрито | 10 m |
| Микрофон - Форм фактор | Built-in |
| Слушалки - Технология | Dynamic |
| Средно време за работа на батерия | 4 часа |
| Съвместимост с мрежови стандарти | Bluetooth 5.0 |
| Текущ капацитет на батерията | 275 mAh |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Тип мрежово оборудване | Bluetooth Adapter |
| Характеристики | Voice Assistant Button |
| Честотен диапазон изход/вход на микрофон | 300Hz - 5kHz |
| Чувствителност на микрофона | -42 dB |
| Шум на сигнала на микрофона | 55 dB |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Технология на батерията | Lithium Polymer |
| Вградени устройства | Omnidirectional Microphone |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
| Форм фактор на мрежовото устройство | Вграден |
| Външен цвят | Черен |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Razer |
| Адрес | 9 Pasteur Irvine, CA 92618, USA |
| Контакти | 1-855-872-5233 |
Коментари
Категории: Геймърски слушалки
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Геймърски слушалки Razer Hammerhead True Wireless - 13mm drivers - Bluetooth е възможно да има несъответствия.