Геймърска мишка Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed - 14 000 DPI - Черна
- Наличност: В наличност
- Модел: DeathAdder V2 X HyperSpeed RZ01-04130100-R3G1
- EAN: RZ01-04130100-R3G1
Продуктът е разгледан 655 пъти
Цена:
73.00 € / 142.78 лв
Купи с
13 x €6.35 (13 x 12.42 лв.)
Продукти от същата категория
90.00 € / 176.02 лв
145.00 € / 283.60 лв
145.00 € / 283.60 лв
164.00 € / 320.76 лв
164.00 € / 320.76 лв
170.00 € / 332.49 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| EAN код | 8886419333630 |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Брой бутони | 7 |
| Интерфейс | USB |
| Максимално ускорение | 35 G |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA / AAA |
| Средно време за работа на батерия | 235 часа |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Функция на бутона | Програмируем |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колело / Built-in memory / Right Handed / Razer Mechanical Mouse Switches / Rubber Side Grips |
| Чувствителност при движение | 14000 dpi |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 42.7 мм |
| Дълбочина | 127 мм |
| Ширина | 61.7 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Razer |
| Адрес | 9 Pasteur Irvine, CA 92618, USA |
| Контакти | 1-855-872-5233 |
Коментари
Категории: Геймърски мишки
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Геймърска мишка Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed - 14 000 DPI - Черна е възможно да има несъответствия.