Геймърска мишка Razer DeathAdder Essential White Edition - 6400 DPI- Mechanical Mouse Switches
41.00 € / 80.19 лв
Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 8886419332992 |
| Max. Movement Speed | 220 in/sec |
| Брой бутони | 5 |
| Дължина на кабела | 1.8 м |
| Интерфейс | USB |
| Максимално ускорение | 30 G |
| Минималното необходимо свободно пространство на твърдия диск | 500 MB |
| Необходима операционна система | Microsoft Windows 7 or Later |
| Технология на свързване | С кабел |
| Функция на бутона | Програмируем |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колело / Always-On™ Mode / On-The-Fly Sensitivity™ Adjustment / Green LED Backlighting / 1,000 Hz Ultrapolling / Zero-acoustic Ultraslick Mouse Feet / Razer Mechanical Mouse Switches / Razer Synapse 3 |
| Чувствителност при движение | 6400 dpi |
| Външен цвят | Бял |
| Височина | 43 мм |
| Дълбочина | 125.7 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Razer |
|
Адрес |
9 Pasteur Irvine, CA 92618, USA |
|
Контакти |
1-855-872-5233 |