Геймърска клавиатура Razer Cynosa Lite - Fully Programmable Keys - Razer Chroma RGB - Аnti-ghosting
- Наличност: Изчерпан
- Модел: RZ03-02740600-R3M1
- EAN: RZ03-02740600-R3M1
Продуктът е разгледан 920 пъти
Цена:
97.00 € / 189.72 лв
Продукти от същата категория
Свързване:
2,4 GHz Wireless
Bluetooth 5.1
USB с кабел
Живот на батерията – RGB осветление при 50% яркост:
До 72 часа (2,4 GHz)
Ж..
233.00 € / 455.71 лв
Свързване:
2,4 GHz Wireless
Bluetooth 5.1
USB с кабел
Живот на батерията – RGB осветление при 50% яркост:
До 72 часа (2,4 GHz)
Ж..
233.00 € / 455.71 лв
125.00 € / 244.48 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| EAN код | 8886419344919 |
| Интерфейс | USB Type A |
| Технология на свързване | С кабел |
| Функция на бутона/клавиша | Програмируем |
| Характеристики на клавиатурата | Spill Resistant Design / 1000Hz Ultrapolling / Razer Chroma Backlighting Customizable Color Options / Razer Synapse 3 / 10-key Rollover / Anti-Ghosting Technology |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 33 мм |
| Дълбочина | 457 мм |
| Ширина | 174 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Razer |
| Адрес | 9 Pasteur Irvine, CA 92618, USA |
| Контакти | 1-855-872-5233 |
Коментари
Категории: Геймърски клавиатури
Тагове: Геймърска,
клавиатура,
Razer,
Cynosa,
Lite,
Fully,
Programmable,
Keys,
Razer,
Chroma,
RGB,
Аnti-ghosting
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Геймърска клавиатура Razer Cynosa Lite - Fully Programmable Keys - Razer Chroma RGB - Аnti-ghosting е възможно да има несъответствия.