Геймърски слушалки Razer BlackShark V2 X - Зелени
78.00 € / 152.55 лв
Спецификации
| Описание | |
| Driver Diameter | 50 мм |
| EAN код | 8886419379522 |
| Impedance | 32 Ω |
| Mount Type | Head-band |
| Sensitivity | 100 dB |
| Аудио контроли | Потенциометър за звук / Mute Microphone |
| Аудио система - тип | Headset |
| Дължина на кабела | 1.3 м |
| Компоненти | 2 колонки |
| Микрофон - Форм фактор | Rotary Arm |
| Слушалки - Технология | Dynamic |
| Технология на свързване | С кабел |
| Форм фактор | Full Size (over-ear) |
| Характеристики | Advanced passive noise isolation / 7.1 virtual surround sound |
| Честотен диапазон изход/вход на микрофон | 100Hz - 10kHz |
| Чувствителност на микрофона | -42 dB |
| Шум на сигнала на микрофона | 60 dB |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Честотен диапазон | 12Hz-28kHz |
| Външен цвят | Зелен |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Razer |
|
Адрес |
9 Pasteur Irvine, CA 92618, USA |
|
Контакти |
1-855-872-5233 |
