Геймърски слушалки Razer BlackShark V2 Pro - Безжични - Бели
- Наличност: Изчерпан
- Модел: BlackShark V2 Pro RZ04-03220300-R3M1
- EAN: RZ04-03220300-R3M1
Продуктът е разгледан 598 пъти
Цена:
377.00 € / 737.35 лв
Продукти от същата категория
Технология на свързване:С кабелДължина на кабела:2 метраТип аудио изход:СтереоСлушалки - Чувствителност:100 dBГоворител:50 ммСлушалки - Импеданс:32 ΩЧ..
17.38 € / 33.99 лв
20.96 € / 40.99 лв
161.00 € / 314.89 лв
161.00 € / 314.89 лв
119.00 € / 232.74 лв
119.00 € / 232.74 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| Driver Diameter | 50 мм |
| EAN код | 8886419379447 |
| Impedance | 32 Ω |
| Mount Type | Head-band |
| Sensitivity | 100 dB |
| Аудио контроли | Потенциометър за звук / Mute Microphone |
| Безжична технология | RF |
| Дължина на кабела | 1.3 м |
| Микрофон - Форм фактор | Detachable |
| Направление | PC Multimedia / PlayStation 4 / Nintendo Switch / PlayStation 5 |
| Слушалки - Технология | Dynamic |
| Средно време за работа на батерия | 24 часа |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Форм фактор | Full Size (over-ear) |
| Характеристики | Advanced passive noise isolation / Sweat-proof design / THX Spatial Audio / Built-in Controls |
| Характеристики на микрофона | Noise Reduction |
| Честотен диапазон изход/вход на микрофон | 100Hz - 10kHz |
| Чувствителност на микрофона | -42 dB |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Честотен диапазон | 12Hz-28kHz |
| Външен цвят | Бял |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Razer |
| Адрес | 9 Pasteur Irvine, CA 92618, USA |
| Контакти | 1-855-872-5233 |
Коментари
Категории: Геймърски слушалки
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Геймърски слушалки Razer BlackShark V2 Pro - Безжични - Бели е възможно да има несъответствия.