Безжични геймърски слушалки Razer Barracuda X - Черни
188.00 € / 367.70 лв
Спецификации
| Описание | |
| Driver Diameter | 40 mm |
| EAN код | 8886419378884 |
| Impedance | 32 Ω |
| Mount Type | Head-band |
| Sensitivity | 96 dB |
| Аудио контроли | Потенциометър за звук / Play/Pause / Mute Microphone / Call answer/End / Skip Forward / Skip Back |
| Безжична технология | RF |
| Микрофон - Форм фактор | Detachable |
| Слушалки - Технология | Dynamic |
| Средно време за работа на батерия | 20 часа |
| Технология на свързване | Кабелни и безжични |
| Форм фактор | Full Size (over-ear) |
| Характеристики | Noise Cancelling / 7.1 virtual surround sound / Built-in Controls |
| Честотен диапазон изход/вход на микрофон | 100Hz - 10kHz |
| Чувствителност на микрофона | -42 dB |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Тип захранващи конектори | USB-C |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
| Външен цвят | Черен |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Razer |
|
Адрес |
9 Pasteur Irvine, CA 92618, USA |
|
Контакти |
1-855-872-5233 |