Ram памет Corsair Vengeance Pro Black Heatspreader 2x4GB DDR3L (CMY8GX3M2C1866C10)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: Vengeance Pro Black
- SKU: CMY8GX3M2C1866C10
Продуктът е разгледан 184 пъти
Цена:
97.00 € / 189.72 лв
Продукти от същата категория
894.00 € / 1,748.51 лв
477.00 € / 932.93 лв
447.00 € / 874.26 лв
125.00 € / 244.48 лв
459.00 € / 897.73 лв
135.00 € / 264.04 лв
Характеристики
| Капацитет: | 2 x 4GB |
| Тип: | DDR3L DIMM KIT |
| Честота: | 1866 MHz |
| Латентност (тайминги): | 10 - 11 - 11 - 30 |
| Работно напрежение: | 1.35V |
Производител на продукта
| Производител | Corsair |
| Адрес | 115 N. McCarthy Blvd., Milpitas, CA 95035, United States |
| Контакти | +1 510-657-8747 |
Коментари
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Ram памет Corsair Vengeance Pro Black Heatspreader 2x4GB DDR3L (CMY8GX3M2C1866C10) е възможно да има несъответствия.