Ram памет Corsair Vengeance Arctic White Heatspreader 2x4GB DDR3L (CML8GX3M2A1600C9W)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: Vengeance Arctic White
- SKU: CML8GX3M2A1600C9W
Продуктът е разгледан 214 пъти
Цена:
122.00 € / 238.61 лв
Продукти от същата категория
894.00 € / 1,748.51 лв
477.00 € / 932.93 лв
447.00 € / 874.26 лв
125.00 € / 244.48 лв
459.00 € / 897.73 лв
135.00 € / 264.04 лв
Характеристики
| Капацитет: | 2 x 4GB |
|---|---|
| Тип: | DDR3L DIMM KIT |
| Честота: | 1600 MHz |
| Латентност (тайминги): | 9 - 9 - 9 - 24 |
| Работно напрежение: | 1.35V |
Производител на продукта
| Производител | Corsair |
| Адрес | 115 N. McCarthy Blvd., Milpitas, CA 95035, United States |
| Контакти | +1 510-657-8747 |
Коментари
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Ram памет Corsair Vengeance Arctic White Heatspreader 2x4GB DDR3L (CML8GX3M2A1600C9W) е възможно да има несъответствия.