Ram памет Corsair DOMINATOR 2x8GB DDR3 DIMM (CMP16GX3M2A1600C10)
Цена:
242.00 € / 473.31 лв
Продукти от същата категория
894.00 € / 1,748.51 лв
477.00 € / 932.93 лв
447.00 € / 874.26 лв
125.00 € / 244.48 лв
459.00 € / 897.73 лв
135.00 € / 264.04 лв
Характеристики
| Капацитет: | 2 x 8GB |
| Тип: | DDR3 DIMM |
| Честота: | 1600 MHz |
| Латентност (тайминги): | 10 - 10 - 10 - 27 |
| Работно напрежение: | 1.5V |
Производител на продукта
| Производител | Corsair |
| Адрес | 115 N. McCarthy Blvd., Milpitas, CA 95035, United States |
| Контакти | +1 510-657-8747 |
Коментари
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Ram памет Corsair DOMINATOR 2x8GB DDR3 DIMM (CMP16GX3M2A1600C10) е възможно да има несъответствия.