Ram памет Corsair 3 x 2GB DDR3 (TR3X6G1333C9 G)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TR3X6G1333C9 G
- SKU: TR3X6G1333C9 G
Продуктът е разгледан 160 пъти
Цена:
72.00 € / 140.82 лв
Продукти от същата категория
895.00 € / 1,750.47 лв
466.00 € / 911.42 лв
447.00 € / 874.26 лв
125.00 € / 244.48 лв
460.00 € / 899.68 лв
135.00 € / 264.04 лв
Характеристики
| Капацитет: | 3 x 2GB |
| Тип: | DDR3 |
| Честота: | 1333 MHz |
| Латентност (тайминги): | 9-9-9-24 |
| Работно напрежение: | 1.5V |
Производител на продукта
| Производител | Corsair |
| Адрес | 115 N. McCarthy Blvd., Milpitas, CA 95035, United States |
| Контакти | +1 510-657-8747 |
Коментари
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Ram памет Corsair 3 x 2GB DDR3 (TR3X6G1333C9 G) е възможно да има несъответствия.