RAM памет Silicon Power XPOWER Zenith 32GB DDR4 3200MHz CL16
94.00 € / 183.85 лв
- Наличност: Изчерпан
- Марка: Silicon Power
- Модел: SP032GXLZU320BDC
- EAN: SP032GXLZU320BDC
Продуктът е разгледан: 549
Спецификации
| Описание | |
| CAS латентност | CL16 |
| Total Storage Capacity | 32 GB |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 16 GB |
| Количество модули памет | 2 |
| Максимално захранващо напрежение | 1.35 V |
| Метод на охлаждане | Heatsink |
| Номинално захранващо напрежение | 1.2 V |
| Предлага метод за проверка за грешки | Non-ECC |
| Технология на паметта | DDR4 SDRAM |
| Скорост/честота на паметта | 3200MHz(PC4-25600) |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels / Небуферирана |
| Височина | 38.5 мм |
| Дълбочина | 133.4 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 99999 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Silicon Power |
|
Адрес |
7F., No.106, Zhouzi St., Neihu District, Taipei City 114, Taiwan |
|
Контакти |
+886-2-8797-8833 |