RAM памет Silicon Power 16GB DDR4 3200MHz CL22
- Наличност: В наличност
- Модел: SP016GBSFU320X02
- SKU: 4245304
- EAN: 4713436144151
Продуктът е разгледан 58 пъти
Цена:
152.00 € / 297.29 лв
Купи с
13 x €13.21 (13 x 25.84 лв.)
Продукти от същата категория
165.00 € / 322.71 лв
251.00 € / 490.91 лв
63.00 € / 123.22 лв
156.00 € / 305.11 лв
211.00 € / 412.68 лв
317.00 € / 620.00 лв
Характеристики
| Описание: | SILICON POWER - DDR4 - модул - 16 GB - SO-DIMM 260-пинов - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1.2 V - небуфериран - Non-ECC |
| EAN: | 4713436144151 |
| Гаранция: | Доживотна |
| Общи | |
| Капацитет: | 16 GB |
| Памет | |
| Тип: | DRAM модул памет |
| Технология: | DDR4 SDRAM |
| Форм фактор: | SO-DIMM 260-пинов |
| Скорост: | 3200 MHz (PC4-25600) |
| Време на латентност: | CL22 |
| Цялост на данните Проверка: | Non-ECC |
| Характеристики: | Небуфериранa |
| Напрежение: | 1.2 V |
Производител на продукта
| Производител | Silicon Power |
| Адрес | 7F., No.106, Zhouzi St., Neihu District, Taipei City 114, Taiwan |
| Контакти | +886-2-8797-8833 |
Коментари
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за RAM памет Silicon Power 16GB DDR4 3200MHz CL22 е възможно да има несъответствия.
