RAM памет LEXAR THOR 32GB DDR5 6000MT/s CL38
399.00 € / 780.38 лв
Спецификации
| Описание | |
| CAS латентност | CL38 |
| EAN код | 843367137572 |
| Total Storage Capacity | 32 GB |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 16 GB |
| Количество модули памет | 2 |
| Максимално захранващо напрежение | 1.3 V |
| Метод на охлаждане | Heatsink |
| Номинално захранващо напрежение | 1.1 V |
| Технология на паметта | DDR5 SDRAM |
| Скорост/честота на паметта | 6000MHz(PC5-48000) |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels / LED / XMP 3.0 / AMD EXPO |
| Външен цвят | Черен |
| Гаранционни условия (месец) | 99999 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Lexar |
|
Адрес |
1737 N First Street, Suite 680, San Jose, CA 95112, United States |
|
Контакти |
+1-408-933-1088 |