RAM памет Kingston ValueRAM 16GB DDR4 SODIMM
- Наличност: Изчерпан
- Наградни точки: 200
- Модел: KVR32S22D8/16
- SKU: 3563902
- EAN: 740617296082
Продуктът е разгледан 545 пъти
Цена:
219.00 € / 428.33 лв
Продукти от същата категория
894.00 € / 1,748.51 лв
477.00 € / 932.93 лв
447.00 € / 874.26 лв
125.00 € / 244.48 лв
459.00 € / 897.73 лв
135.00 € / 264.04 лв
Характеристики
| Име на продукта: | KINGSTON 16GB 3200MHz DDR4 Non-ECC CL22 SODIMM 2Rx8 |
| Описание: | Kingston ValueRAM - DDR4 - модул - 16 GB - SO-DIMM 260-пинов - 3200 MHz / PC4-25600 - CL22 - 1,2 V - небуфериран - non-ECC |
| EAN: | 0740617296082 |
| Гаранция: | 60 месеца |
| Капацитет: | 16 GB |
| Тип: | DRAM модул памет |
| Технология: | DDR4 SDRAM |
| Фактор на формата: | SO-DIMM 260-пинов |
| Височина на модула (инчове): | 1.18 |
| Скорост: | 3200 MHz (PC4-25600) |
| Времена на забавяне: | CL22 (22-22-22) |
| Проверка на целостта на данните: | non-ECC |
| Характеристики: | Двоен ранг, On-Die Termination (ODT), Serial Presence Detect (SPD), шестнадесет банки, Low-power auto self-refresh (LPASR), DBI mode support, unbuffered |
| Напрежение: | 1,2 V |
| Съвместими стандарти: | RoHS, halogen-free, JEDEC |
Производител на продукта
| Производител | Kingston |
| Адрес | Sunbury-on-Thames, Middlesex, TW16 7EP, United Kingdom |
| Контакти | +44 (0)1932 738888 |
Коментари
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за RAM памет Kingston ValueRAM 16GB DDR4 SODIMM е възможно да има несъответствия.