RAM памет Kingston FURY Renegade RGB White XMP 64GB DDR5 6000MT/s CL32
436.00 € / 852.74 лв
Спецификации
| Описание | |
| CAS латентност | CL32 |
| EAN код | 740617333442 |
| Total Storage Capacity | 64 GB |
| TRCD | 38 |
| TRP | 38 |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 32 GB |
| Количество модули памет | 2 |
| Максимално захранващо напрежение | 1.35 V |
| Метод на охлаждане | Heatsink |
| Номинално захранващо напрежение | 1.1 V |
| Предлага метод за проверка за грешки | ECC |
| Тегло на пакет - Нето (кг) | 0.15 кг |
| Технология на паметта | DDR5 SDRAM |
| Скорост/честота на паметта | 6000MHz(PC5-48000) |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Характеристики на паметта | Dual Rank / LED / XMP 3.0 |
| Външен цвят | Бял |
| Височина | 44 мм |
| Дълбочина | 7.66 мм |
| Ширина | 133.35 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 99999 месеца |
| Максимална температура на околната среда | 85 °C |
Производител на продукта
|
Производител |
Kingston |
|
Адрес |
Sunbury-on-Thames, Middlesex, TW16 7EP, United Kingdom |
|
Контакти |
+44 (0)1932 738888 |