RAM памет Kingston FURY Renegade Black 16GB 3200MT/s DDR4 CL16 (2x8GB)
- Наличност: Изчерпан
- Наградни точки: 200
- Модел: KF432C16RB2K2/16
- EAN: KF432C16RB2K2/16
Продуктът е разгледан 146 пъти
Цена:
89.00 € / 174.07 лв
Продукти от същата категория
894.00 € / 1,748.51 лв
477.00 € / 932.93 лв
447.00 € / 874.26 лв
125.00 € / 244.48 лв
459.00 € / 897.73 лв
135.00 € / 264.04 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| CAS латентност | CL16 |
| EAN код | 740617338522 |
| Total Storage Capacity | 16 GB |
| TRAS | 45.75 |
| TRCD | 18 |
| TRP | 18 |
| Гаранционни продукти - подлежащи на връщане | Да |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 8 GB |
| Количество модули памет | 2 |
| Макс. околна температура в изключен режим | 100 °C |
| Максимално захранващо напрежение | 1.35 V |
| Метод на охлаждане | Heatsink |
| Мин. неработна околна температура | -55 °C |
| Номинално захранващо напрежение | 1.2 V |
| Пакети в кашон | 1 |
| Предлага метод за проверка за грешки | Non-ECC |
| Съвместими устройства | PC |
| Тегло на пакет - Нето (кг) | 0.03 кг |
| Тип пакет | С опаковка |
| Технология на паметта | DDR4 SDRAM |
| Скорост/честота на паметта | 3200MHz(PC4-25600) |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels / Небуферирана / ODT / SPD EEPROM / XMP 2.0 |
| Външен цвят | Черен |
| Гаранционни условия (месец) | 99999 мес. |
Производител на продукта
| Производител | Kingston |
| Адрес | Sunbury-on-Thames, Middlesex, TW16 7EP, United Kingdom |
| Контакти | +44 (0)1932 738888 |
Коментари
Тагове: памет,
Kingston FURY Renegade Black,
16GB 3200MT/s,
DDR4,
CL16 (2x8GB)
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за RAM памет Kingston FURY Renegade Black 16GB 3200MT/s DDR4 CL16 (2x8GB) е възможно да има несъответствия.