RAM памет Kingston FURY Beast RGB EXPO 16GB DDR5 5200MT/s CL36
141.00 € / 275.77 лв
Спецификации
| Описание | |
| CAS латентност | CL36 |
| EAN код | 740617331981 |
| Total Storage Capacity | 16 GB (2 x 8 GB) |
| TRAS | 48 |
| TRCD | 38 |
| TRP | 38 |
| Максимално захранващо напрежение | 1.25 V |
| Метод на охлаждане | Heatsink |
| Номинално захранващо напрежение | 1.1 V |
| Предлага метод за проверка за грешки | Non-ECC |
| Технология на паметта | DDR5 SDRAM |
| Скорост/честота на паметта | 5200MHz(PC5-41600) |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels / Небуферирана / SPD EEPROM / LED / XMP 3.0 / AMD EXPO |
| Височина | 42.23 мм |
| Дълбочина | 133.35 мм |
| Ширина | 7.11 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 99999 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Kingston |
|
Адрес |
Sunbury-on-Thames, Middlesex, TW16 7EP, United Kingdom |
|
Контакти |
+44 (0)1932 738888 |