RAM памет Kingston FURY Beast RGB 32GB DDR4 3200MT/s CL16 K2
316.00 € / 618.04 лв
Спецификации
| Описание | |
| CAS латентност | CL16 |
| Total Storage Capacity | 32 GB |
| TRAS | 45.75 |
| TRCD | 20 |
| TRP | 20 |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 16 GB |
| Количество модули памет | 2 |
| Максимално захранващо напрежение | 1.35 V |
| Метод на охлаждане | Heatsink |
| Номинално захранващо напрежение | 1.2 V |
| Технология на паметта | DDR4 SDRAM |
| Скорост/честота на паметта | 3200MHz(PC4-25600) |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels / Single Rank / ODT / SPD EEPROM / XMP 2.0 / LED |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 43 мм |
| Дълбочина | 135.35 мм |
| Ширина | 8.2 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 99999 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Kingston |
|
Адрес |
Sunbury-on-Thames, Middlesex, TW16 7EP, United Kingdom |
|
Контакти |
+44 (0)1932 738888 |
