RAM памет Kingston FURY Beast Black XMP 64GB DDR5 6000MT/s CL40
Custom Tabs
Безплатна доставка
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KF560C40BBK2-64
- EAN: KF560C40BBK2-64
Продуктът е разгледан 599 пъти
Цена:
448.00 € / 876.21 лв
Продукти от същата категория
Описание на продукта
CAS латентност
CL40
EAN код
840440417040
Total Storage Capacity
64 GB
TRAS
77
TRCD
40
TRP
..
831.00 € / 1,625.29 лв
533.00 € / 1,042.46 лв
963.00 € / 1,883.46 лв
533.00 € / 1,042.46 лв
232.00 € / 453.75 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| CAS латентност | CL40 |
| EAN код | 740617331684 |
| Total Storage Capacity | 64 GB |
| TRAS | 48 |
| TRCD | 40 |
| TRP | 40 |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 32 GB |
| Количество модули памет | 2 |
| Максимално захранващо напрежение | 1.35 V |
| Метод на охлаждане | Heatsink |
| Номинално захранващо напрежение | 1.1 V |
| Предлага метод за проверка за грешки | Non-ECC |
| Технология на паметта | DDR5 SDRAM |
| Скорост/честота на паметта | 6000MHz(PC5-48000) |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels / Небуферирана / SPD EEPROM / XMP 3.0 |
| Височина | 34.9 мм |
| Дълбочина | 133.35 мм |
| Ширина | 6.62 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 99999 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Kingston |
| Адрес | Sunbury-on-Thames, Middlesex, TW16 7EP, United Kingdom |
| Контакти | +44 (0)1932 738888 |
Коментари
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за RAM памет Kingston FURY Beast Black XMP 64GB DDR5 6000MT/s CL40 е възможно да има несъответствия.