RAM памет Kingston FURY Beast Black EXPO 8GB 5600MT/s DDR5 CL36
132.00 € / 258.17 лв
Спецификации
| Описание | |
| CAS латентност | CL36 |
| EAN код | 740617331776 |
| Total Storage Capacity | 8 GB |
| TRAS | 48 |
| TRCD | 38 |
| TRP | 38 |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 8 GB |
| Количество модули памет | 1 |
| Максимално захранващо напрежение | 1.25 V |
| Метод на охлаждане | Heatsink |
| Номинално захранващо напрежение | 1.1 V |
| Предлага метод за проверка за грешки | Non-ECC |
| Технология на паметта | DDR5 SDRAM |
| Скорост/честота на паметта | 5600MHz(PC5-44800) |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Характеристики на паметта | Небуферирана / Single Rank / SPD EEPROM / XMP 3.0 / AMD EXPO |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 34.9 мм |
| Дълбочина | 133.35 мм |
| Ширина | 6.62 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 99999 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Kingston |
|
Адрес |
Sunbury-on-Thames, Middlesex, TW16 7EP, United Kingdom |
|
Контакти |
+44 (0)1932 738888 |
