RAM памет Kingston FURY 8GB DDR4 CL20 SODIMM
118.00 € / 230.79 лв
Характеристики
| Име на продукта: | KINGSTON 8GB 3200MHz DDR4 CL20 SODIMM FURY Impact |
| Описание: | Kingston FURY Impact - DDR4 - модул - 8 GB - SO-DIMM 260-пинов - 3200 MHz / PC4-25600 - CL20 - 1,2 V - небуфериран - non-ECC - черен |
| EAN: | 0740617318449 |
| Гаранция: | 10 години |
| Капацитет: | 8 GB |
| Тип: | DRAM модул памет |
| Технология: | DDR4 SDRAM |
| Фактор на формата: | SO-DIMM 260-пинов |
| Височина на модула (инчове): | 1.18 |
| Скорост: | 3200 MHz (PC4-25600) |
| Времена на забавяне: | CL20 (20-22-22) |
| Проверка на целостта на данните: | non-ECC |
| Характеристики: | Single rank, On-Die Termination (ODT), черна печатна платка, шестнадесет банки, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), AMD Ryzen Ready, небуфериран |
| Напрежение: | 1,2 V |
| Ефективност на RAM: | Тествано - 3200 MHz - 1,2 V - CL20 - 20-22-22 Intel Extreme Memory Profiles (XMP) - 3200 MHz - 1,2 V - CL20 - 20-22-22 Intel Extreme Memory Профили (XMP) - 2933 MHz - 1,2 V - CL17 - 17-19-19 |
| Цвят: | Черен |
| Съвместими стандарти: | Plug and Play, JEDEC, EAR99 |
Производител на продукта
|
Производител |
Kingston |
|
Адрес |
Sunbury-on-Thames, Middlesex, TW16 7EP, United Kingdom |
|
Контакти |
+44 (0)1932 738888 |