Процесор Intel Core i5-12500 - LGA1700 - С охладител
Custom Tabs
Безплатна доставка
Цена:
578.00 € / 1,130.47 лв
Продукти от същата категория
119.00 € / 232.74 лв
114.00 € / 222.96 лв
Характеристики
| Описание: | Intel Core i5 12500 - 3 GHz - 6-ядрен - 12 нишки - 18 MB кеш - LGA1700 сокет - кутия |
| Брой ядра: | 6-ядрен |
| Брой нишки: | 12 нишки |
| Кеш: | 18 MB |
| Подробности за кеш паметта: | L3 – Smart Cache – 18 MB L2 – 7,5 MB |
| Честота: | 3 GHz |
| Максимална честота: | 4,6 GHz |
| Сокет: | LGA1700 |
| Производствен процес: | 10 nm |
| Термична проектна мощност: | 117 W |
| Термична спецификация: | 100 °C |
| Ревизия на PCI Express: | 4.0/5.0 |
| PCI Express конфигурации: | 1x16+4, 2x8+4 |
| Количество PCI Express ленти: | 20 |
| Архитектурни характеристики: | Подобрена технология SpeedStep, Hyper-Threading технология, Execute Disable Bit capability, Intel Virtualization Technology, Intel 64 Technology, стрийминг SIMD разширения 4.1, стрийминг SIMD разширения 4.2, Intel Turbo Boost Technology 2.0, Intel AES New Instructions (AES-NI) , Технологии за термичен мониторинг, Технология за виртуализация на Intel за насочен I/O (VT-d), състояния на неактивност, Intel VT-x с разширени таблици на страници (EPT), Intel Secure Key, Intel Advanced Vector Extensions 2 (AVX2.0), Intel OS Guard, Intel Speed Shift Technology, Intel Optane Memory Поддържа, Mode-base Execute Control (MBE), Intel Volume Management Device (VMD), Intel Boot Guard, Intel Deep Learning Boost (DL Boost), Intel Control-Flow Enforcement Technology, Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0, набор от инструкции 64-битов |
| Интегрирана графика | |
| Тип: | Intel UHD Graphics 770 |
| Базова честота: | 300 MHz |
| Максимална динамична честота: | 1,45 GHz |
| Максимална поддържана разделителна способност: | 5120x3200@120Hz (eDP), 7680x4320@60Hz (DP), 4096x2160@60Hz (HDMI) |
| Характеристики: | Технология Intel Clear Video HD, Intel Quick Sync Video, възможност за четири дисплея |
| EAN: | 5032037238564 |
| Гаранция: | 36 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Intel |
| Адрес | 2200 Mission College Blvd. Santa Clara, CA 95052, USA |
| Контакти | (408) 765-8080 |
Коментари
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Процесор Intel Core i5-12500 - LGA1700 - С охладител е възможно да има несъответствия.