Процесор AMD Ryzen 9 7900X - 4.7/5.0GHz - 170W - AM5 - С охлаждане
411.00 € / 803.85 лв
Купи с
13 x €35.73 (13 x 69.88 лв.)
Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 730143314558 |
| Архитектура | AES instructions / AMD Virtualization Technology / Streaming SIMD Extensions / Streaming SIMD Extensions 2 / Streaming SIMD Extensions 3 / Streaming SIMD Extensions 4.1 / Streaming SIMD Extensions 4.2 / Streaming SIMD Extensions 4A / Advanced Vector Extensions / Supplemental SSE3 / Advanced Vector Extensions 2.0 / Advanced Vector Extensions 512 / Secure Hash Algorithm extensions / AMD Precision Boost 2 / AMD Precision Boost Overdrive / AMD Ryzen Master / Multimedia Extensions (MMX(+)) / AMD EXPO Memory Overclocking Technology |
| Име на ядро | Zen 4 |
| Максималният размер на паметта | 128GB |
| Набор на команди | x86 |
| Предлага L2 кеш капацитет | 12 MB |
| Предлага L3 кеш капацитет | 64 MB |
| Размер на подложката | 5 nm |
| Честотата на графичен ускорител | 400 MHz |
| Брой ядра | 12 |
| Вътрешна тактова честота | 4.70 GHz |
| Threads Quantity | 24 |
| Turbo Clock Rate | 5.60 GHz |
| Цокъл на процесора | AM5 |
| Графичен ускорител | AMD Radeon Graphics |
| Канали на паметта | 2 |
| Артикул | 100-100000589WOF |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
| Консумирана енергия при работа | 170 W |
Производител на продукта
| Производител | AMD |
| Адрес | 9620 Towne Centre Drive, San Diego, CA 92121, United States |
| Контакти |
+1 408-749-4000 |
