Принтер BROTHER HLL2442DWYJ1 Laser Monochrome
Цена:
142.00 € / 277.73 лв
Продукти от същата категория
Описание:
Brother HL-1230W - Принтер - Черно-бял - лазерен - A4/Legal - 2400 x 600 dpi - до 20 ppm - капацитет: 150 листа - USB 2.0, Wi-Fi(n)
EA..
109.00 € / 213.19 лв
Описание:
Brother HL-B2180DW - Принтер - Ч/Б - Дуплекс - лазерен - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - до 34 ppm - капацитет: 250 листа - USB 2.0, LAN, Wi-F..
205.00 € / 400.95 лв
Описание:
Brother HL-L2402D - Принтер - Ч/Б - Дуплекс - лазерен - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - до 30 ppm - капацитет: 250 листа - USB 2.0
EAN:
..
116.00 € / 226.88 лв
Описание:
Brother HL-L2460DN - Принтер - Ч/Б - Дуплекс - лазерен - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - до 34 ppm - капацитет: 250 листа - USB 2.0, LAN
..
194.00 € / 379.43 лв
Описание:
HP Color LaserJet Pro 3202dn - Принтер - цветен - Дуплекс - лазерен - A4/Legal - 600 x 600 dpi - до 25 ppm (черно-бяло) / до 25 ppm (цветно..
232.00 € / 453.75 лв
Описание:
HP Color LaserJet Pro 3202dw - Принтер - цветен - Дуплекс - лазерен - A4/Legal - 600 x 600 dpi - до 25 ppm (черно-бяло) / до 25 ppm (цветно..
255.00 € / 498.74 лв
Характеристики
| Описание: | Brother HL-L2442DW - Принтер - Ч/Б - Дуплекс - лазерен - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - до 30 ppm - капацитет: 250 листа - USB 2.0, Wi-Fi(n) |
| EAN: | 4977766831215 |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Общи | |
| Тип принтер: | Лазер - монохромен |
| Принтер | |
| Скорост на печат: | До 30 ppm - черно-бяло - A4 (210 x 297 mm) До 15 ppm - черно-бяло двустранно - A4 (210 x 297 mm) |
| Вградени устройства: | 1-редов LCD дисплей |
| Технология за свързване: | Безжична |
| Интерфейс: | USB 2.0, Wi-Fi(n) |
| AirPrint е активиран: | Да |
| Максимална разделителна способност (черно-бяла): | 1200 x 1200 dpi |
| Максимален клас на разделителна способност (черно-бял): | 1200 x 1200 dpi |
| Автоматичен двустранен печат: | Да |
| Черно-бяло време за излизане на първа разпечатка: | 8,5 секунди |
| Обработка на медии: | Входна тава за 250 листа, ръчна тава за 1 лист |
| RAM | |
| Инсталирана RAM (макс.): | 64 MB |
| Работа с медии | |
| Тип медия: | Пликове, етикети, обикновена хартия, рециклирана хартия, дебела хартия, тънка хартия, по-дебела хартия |
| Клас на размера на носителя: | A4/Legal |
| Максимален размер на носителя: | Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) |
| Минимален размер на носителя (персонализиран): | 76,2 mm x 127 mm |
| Максимален размер на носителя (персонализиран): | 216 mm x 356 mm |
| Размери на носителя: | ANSI A (Letter) (216 x 279 mm), Legal (216 x 356 mm), Executive (184 x 267 mm), A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), A6 (105) x 148 mm), JIS B5 (182 x 257 mm), 76,2 x 127 mm, JIS B6 (128 x 182 mm), 195 x 270 mm, B5 (190 x 250 mm) |
| Размери на плика: | Международен DL (110 x 220 mm), Com-10 (105 x 241 mm), International C5 (162 x 229 mm), Monarch (98,4 x 190,5 mm) |
| Общ капацитет на носителя: | 250 листа |
| Медийни подавачи: | Входна тава: 1 - 250 листа - A4 (210 x 297 mm) тегло: 60 g/m² - 163 g/m² Байпасна тава: 1 - 1 лист - 215,9 x 355,6 mm тегло: 60 g/m² - 230 g/m² Изходяща тава: 1 - 150 листа |
| Капацитет на изходните тави: | 150 листа |
| Цикъл на работа | |
| Месечен работен цикъл (макс.): | 35 000 страници |
| Препоръчителен месечен обем: | До 2500 страници |
| Работа в мрежа | |
| Работа в мрежа: | Print server |
| Разширяване/Свързване | |
| Връзки: | 1 x USB 2.0 |
| Разни | |
| Включени консумативи: | 1 x тонер касета (черна) - до 700 страници ISO/IEC 19752 1 x барабан - до 15000 страници 1 страница на задание |
| Захранване | |
| Консумирана мощност при работа: | 440 W |
| Консумирана мощност в режим на готовност: | 43 W |
| Излъчване на звук (неактивен): | 30 dBA |
| Излъчване на звук (при работа): | 48 dBA |
| Излъчване на звук (тих режим): | 44 dBA |
| Размери и Тегло | |
| Ширина: | 35,6 см |
| Дълбочина: | 36 см |
| Височина: | 18,3 см |
| Тегло: | 7,1 кг |
Производител на продукта
| Производител | Brother |
| Адрес | 15-1, Naeshiro-cho, Mizuho-ku, Nagoya, 467-8561, Japan |
| Контакти | +81-52-824-2511 |
Коментари
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Принтер BROTHER HLL2442DWYJ1 Laser Monochrome е възможно да има несъответствия.