Принтер Brother HL1222WEYJ1 Mono
0.00 € / 0.00 лв
Характеристики
| Описание: | Brother HL-1222WE - Принтер - Ч/Б - лазерен - A4/Legal - 2400 x 600 dpi - до 20 ppm - капацитет: 150 листа - USB 2.0, Wi-Fi(n) |
| EAN: | 4977766760287 |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Общи | |
| Тип принтер: | Принтер - лазерен - монохромен |
| Принтер | |
| Скорост на печат: | До 20 ppm - черно-бяло - A4 (210 x 297 mm) |
| Технология за свързване: | Безжичнa |
| Интерфейс: | USB 2.0, Wi-Fi(n) |
| Максимална разделителна способност (черно-бяла): | 2400 x 600 dpi |
| Технология за подобряване на изображението: | Brother HQ1200 |
| Черно-бяло време за излизане на първа разпечатка: | 10 секунди |
| Езикова симулация: | Драйвер за Windows GDI |
| Обработка на медии: | Входна тава за 150 листа |
| Процесор | |
| Процесор: | 200 MHz |
| RAM | |
| Инсталирана RAM (макс.): | 32 MB |
| Работа с медии | |
| Тип медия: | Обикновена хартия, рециклирана хартия |
| Клас на размера на носителя: | A4/Legal |
| Максимален размер на носителя: | Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) |
| Минимален размер на носителя (персонализиран): | 148 mm x 148 mm |
| Максимален размер на носителя (персонализиран): | 216 mm x 356 mm |
| Размери на носителя: | ANSI A (Letter) (216 x 279 mm), Legal (216 x 356 mm), Executive (184 x 267 mm), A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), B5 (176 x 250 mm), фолио (216 x 330 mm), 216 x 355,6 mm, 148 x 148 mm |
| Общ капацитет на носителя: | 150 листа |
| Медийни подавачи: | 1 x автоматичен - 150 листа - Legal (216 x 356 mm) тегло: 65 g/m² - 105 g/m² |
| Капацитет на изходните тави: | 50 листа |
| Разширяване/Свързване | |
| Връзки: | 1 x USB 2.0 - 4-пинов USB тип B |
| Разни | |
| Включени консумативи: | 1 x тонер касета (черна) - до 1500 страници |
| Размери и Тегло | |
| Ширина: | 34 см |
| Дълбочина: | 23,8 см |
| Височина: | 18,9 см |
| Тегло: | 4,6 кг |
Производител на продукта
|
Производител |
Brother |
|
Адрес |
15-1, Naeshiro-cho, Mizuho-ku, Nagoya, 467-8561, Japan |
|
Контакти |
+81-52-824-2511 |