Подложка за мишка Razer Gigantus Elite Edition - Черна
- Наличност: Изчерпан
- Модел: RZ02-01830200-R3M1
- EAN: RZ02-01830200-R3M1
Продуктът е разгледан 205 пъти
Цена:
77.00 € / 150.60 лв
Продукти от същата категория
Цвят: Черен Размери: 380 х 280 х 0.8 мм Други: Изключително тънък - само 0.8мм Максимална точност на сканиране Ерго..
17.00 € / 33.25 лв 14.00 € / 27.38 лв
12.78 € / 25.00 лв
25.00 € / 48.90 лв
37.00 € / 72.37 лв
42.00 € / 82.14 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| EAN код | 8886419317661 |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 5 мм |
| Дълбочина | 455 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Номинално тегло | 0.617 kg |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Razer |
| Адрес | 9 Pasteur Irvine, CA 92618, USA |
| Контакти | 1-855-872-5233 |
Коментари
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Подложка за мишка Razer Gigantus Elite Edition - Черна е възможно да има несъответствия.