Безжични слушалки Philips UpBeat Bluetooth
48.00 € / 93.88 лв
Характеристики
| Тип: | Стандартни |
|---|---|
| Тип на свръзката: | Bluetooth |
| Честота: | 20 - 20 000 Hz |
| Импеданс: | 32 Ома |
| Диаметър на високоговорителя: | 32 мм |
| Чувствителност: | 102 dB |
| Микрофон: | Да |
| Контрол на звука: | Да |
| Цвят: | Черен |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Тегло: | 195 гр |
| Други: |
|
| Партиден номер: | TAUH202BK |
Производител на продукта
| Производител | Philips |
| Адрес | Philips North America Corporation, 222 Jacobs Street , Cambridge MA, 02141, USA |
| Контакти | +1 617-613-2402 |