Philips SHM2100U слушалка с микрофон
Цена:
22.00 € / 43.03 лв
Цена в наградни точки: 2200
Характеристики
| Честотна характеристика: | 20 - 20 000 Hz |
| Импеданс: | 32 Ohm |
| Максимална входна мощност: | 30 mW |
| Чувствителност: | 102 dB |
| Микрофон за чувствителност: | 50-10 000 Hz, -42 dB |
| Микрофон и контроли: | Микрофон за премахване на шума |
| Дължина на кабела: | 2 м |
| Съединители: | 2 x 3,5 mm |

Компютърните слушалки Philips SHM2100U
SHM2100U Пригодени са с подвижна кука за уши и микрофон с шумопотискане. Микрофонът с шумопотискане филтрира фоновия шум за по-ясни разговори. Слушалката е с лек дизайн за уши за сигурно и удобно прилепване. Слушалката е съвместима със смартфони, таблети и лаптопи.
Производител на продукта
| Производител | Philips |
| Адрес | Philips North America Corporation, 222 Jacobs Street , Cambridge MA, 02141, USA |
| Контакти | +1 617-613-2402 |
Коментари
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Philips SHM2100U слушалка с микрофон е възможно да има несъответствия.