Безжични слушалки Philips SHB4405BK с микрофон
77.50 € / 151.58 лв
Характеристики
| Свързване: | Bluetooth |
|---|---|
| Диаметър на мембраната: | 32 мм |
| Радиус: | 10 м |
| Работа с едно зареждане: | 8 - 9 часа |
| Батерия: | Li-Po |
| Микрофон: | Да |
| Цвят: | Черен |
| Букси: | USB (за зареждане) |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Чувствителност: | 103 dB |
| Честотен диапазон: | 9 - 22 000 Hz |
| Други: |
|
Производител на продукта
| Производител | Philips |
| Адрес | Philips North America Corporation, 222 Jacobs Street , Cambridge MA, 02141, USA |
| Контакти | +1 617-613-2402 |