Lenovo V520s SFF - Intel Core i3-7100 / 4GB DDR4 / 1TB 7200rpm (10NM003JBL/3_L)
Custom Tabs
Безплатна доставка
Цена:
970.00 € / 1,897.16 лв
Продукти от същата категория
Тип:Персонален компютърФорм фактор:SFFЦвят:ЧеренПроцесор:Intel Core i3-10100 / 3.6 GHz до 4.3 GHzБрой ядра:ЧетириядренИнсталирана RAM памет:4 GB ..
1,043.00 € / 2,039.93 лв
Описание:
Lenovo ThinkCentre neo 55s Gen 6 13G0 - SFF Ryzen 5 220 / до 4.9 GHz - RAM 16 GB - SSD 1 TB - TCG Opal Encryption 2, NVMe - Radeon 740M - G..
650.00 € / 1,271.29 лв
Описание:
HP Elite 800 G9 - Wolf Pro Security - Core i7 12700 / 2,1 GHz - vPro - RAM 16 GB - SSD 512 GB - NVMe, HP Value - UHD Graphics 770 - GigE, B..
2,389.00 € / 4,672.48 лв
Описание:
HP Pro 400 G9 - Mini - Core i5 13500T / 1,6 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - NVMe - UHD Graphics 770 - GigE, 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth D..
894.00 € / 1,748.51 лв
Описание:
Lenovo ThinkCentre M70s 11EX - SFF - Core i7 10700 / 2,9 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - TCG Opal Encryption, NVMe - DVD-Writer - UHD Graphi..
1,606.00 € / 3,141.06 лв
Характеристики
| Форм фактор: | Small Form Factor |
|---|---|
| Процесор: | Intel Core i3-7100 |
| Брой ядра: | 2 с |
| Работна честота: | 3.90 GHz / 3 MB cache |
| RAM памет: | 4 GB |
| Тип RAM: | DDR4 |
| Видео карта: | Intel HD Graphics (Вградена) |
| Твърд диск: | 1TB / 7200 rpm |
| Оптично устройство: | DVD±RW |
| Интерфейси: |
|
| Операционна система: | Microsoft Windows 10 Pro (64 bit) |
| Четец за карти: | Да / 7-в-1 |
| Захранване: | 180W |
| Размери: | 290.5 x 343.5 x 89 мм |
| Тегло: | 4.75 кг |
| Гаранция: | 36 месеца |
| В комплекта: |
|
Производител на продукта
| Производител | Lenovo |
| Адрес | 8001 Development Drive, Morrisville, NC 27560, United States |
| Контакти | +1 (855) 253-6686 |
Коментари
Тагове: Компютри Lenovo
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Lenovo V520s SFF - Intel Core i3-7100 / 4GB DDR4 / 1TB 7200rpm (10NM003JBL/3_L) е възможно да има несъответствия.