Слушалки Panasonic RP-HV154E-W
Цена:
14.00 € / 27.38 лв
Характеристики
| Тип продукт: | Слушалки с кабел |
| Цвят: | Бял |
| Форм фактор за слушалки: | Ушна пъпка |
| Технология за свързване: | Кабелна |
| Режим на извеждане на звук: | Стерео |
| Звукови ефекти: | XBS |
| Честотен отговор: | 10 - 25000 Hz |
| Чувствителност: | 105 dB / mW |
| Импеданс: | 17 Ohm |
| Мембрана: | 14,8 мм |
| Магнит: | Неодим |
| Конектор: | Стерео мини-телефон 3,5 мм |
| Подробности за кабела: | Кабел за слушалки - 1,2 м |
| Номер на продукта: | RP-HV154E-W |
| EAN: | 5025232494200 |
| Гаранция: | 24 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Panasonic |
| Адрес | 1006, Kadoma, Kadoma City, Osaka 571-8501, Japan |
| Контакти | +81-6-6908-1121 |
Коментари
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Слушалки Panasonic RP-HV154E-W е възможно да има несъответствия.