Видео карта Palit nVidia GTX1660Ti StormX 6GB - GDDR6 - 192bit
286.00 € / 559.37 лв
Спецификации
| Описание | |
| 2D/3D характеристики | Shader Model 5.0 |
| API поддръжка | OpenCL 2.1 / DirectX 12.0 / OpenGL 4.5 / Vulkan 1.0 |
| Texture Mapping Unit Quantity | 96 |
| Брой DVI интерфейс конектори | 1 |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 1 |
| Брой поточни процеси | 1536 |
| Инсталирана видео памет | 6 GB |
| Капацитет на шината на паметта | 192 bit |
| Необходим разширителен слот | PCI Express 3.0 x16 |
| Охладителна система - тип | VGA Cooler (Double Slot) |
| Скорост на видео памет | 12000 MHz |
| Тип DVI интерфейс конектори | 24 Pin DVI-D |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Форм фактор | Full-height |
| Ширина на канал за паметта | 288 GB/s |
| Тип паметта | GDDR6 SDRAM |
| Чипсет на видео карта | Nvidia GeForce GTX 1660 Ti |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Palit |
|
Адрес |
21F., No. 88, Sec. 2, Zhongxiao E. Rd., Zhongzheng Dist. Taipei City 100412, Taiwa |
|
Контакти |
+886-2-2358-2066 |