Характеристики
| Слот: | PCI Express 3.0 x16 |
| Основна честота: | 1530 MHz |
| Boost Clock: | 1785 MHz |
| Ядра на CUDA: | 1408 |
| VR Ready: | Да |
| Максимална разделителна способност: | 7680 x 4320 при 60 Hz |
| Поддържани монитори: | 3 |
| Интерфейси: | DisplayPort HDMI DVI-D (двойна връзка) |
| Поддържа се API: | Vulkan, DirectX 12.1, OpenGL 4.6 |
| Характеристики: | Nvidia CUDA технология, NVIDIA G-Sync готова, NVIDIA GameStream, DrMOS, 2-слотов охладител на вентилатора, NVIDIA Ansel, NVIDIA Акценти, NVIDIA Turing GPU архитектура, NVIDIA GPU Boost 4.0, HDCP |
| Размер на паметта: | 6 GB |
| Технология: | GDDR5 SDRAM |
| Скорост на паметта: | 8 Gbps |
| Ширина на шината: | 192-битова |
| Пропускателна способност: | 192 GBps |
| Задължително захранване: | 450 W |
| Допълнителни изисквания: | 8-пинов конектор за захранване PCI Express |
| Работна консумация на енергия: | 120 вата |
| Съответстващи стандарти: | DisplayPort 1.4a |
| Ширина: | 4 см |
| Дълбочина: | 23.5 см |
| Височина: | 11.5 см |
| EAN: | 4710562242751 |
| Гаранция: | 12 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
Palit |
|
Адрес |
21F., No. 88, Sec. 2, Zhongxiao E. Rd., Zhongzheng Dist. Taipei City 100412, Taiwa |
|
Контакти |
+886-2-2358-2066 |