Видео карта Palit GeForce GT 730 GDDR3 2GB - 64bit
- Наличност: Изчерпан
- Модел: GT 730 4710636268410_3Y
- EAN: 4710636268410_
Продуктът е разгледан 213 пъти
Цена:
152.00 € / 297.29 лв
Продукти от същата категория
290.00 € / 567.19 лв
334.00 € / 653.25 лв
362.00 € / 708.01 лв
Описание:
ASUS Dual GeForce RTX 5060 8GB - OC Edition - видеокарта - GeForce RTX 5060 - 8 GB GDDR7 - PCI Express 5.0 - 3 x DisplayPort, HDMI
EAN..
424.00 € / 829.27 лв
Описание:
ASUS PRIME GeForce RTX 5070 12GB - OC Edition - видеокарта - GeForce RTX 5070 - 12 GB GDDR7 - PCI Express 5.0 - 3 x DisplayPort, HDMI
..
776.00 € / 1,517.72 лв
Описание:
Sapphire NITRO+ Radeon RX 9070 - Видеокарта - Radeon RX 9070 - 16 GB GDDR6 - PCIe 5.0 x16 - 2 x DisplayPort, 2 x HDMI
EAN:
4895106295..
734.00 € / 1,435.58 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| 2D/3D характеристики | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) / Nvidia PureVideo HD / Nvidia CUDA / Nvidia PhysX / Nvidia Adaptive V-Sync / FXAA / Blu-ray 3D Support / TrueHD and DTS-HD Audio Bitstreaming Support |
| API поддръжка | OpenCL 1.1 / OpenGL 4.4 / DirectX 12.0 |
| Fill Rate (textures) | 14.4 Gbit/s |
| Max. Monitors Supports | 3 |
| Texture Mapping Unit Quantity | 16 |
| Брой DVI интерфейс конектори | 1 |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Брой VGA интерфейси | 1 |
| Брой поточни процеси | 384 |
| Графичен процесор - Име на ядро | GK208 |
| Инсталирана видео памет | 2 GB |
| Капацитет на шината на паметта | 64 bit |
| Необходим разширителен слот | PCI Express 2.0 x16 |
| Охладителна система - тип | VGA Cooler |
| Скорост на GPU ядрото | 902 MHz |
| Скорост на видео памет | 1800 MHz |
| Скорост на изпълване (пиксели) | 7.2 Gbps |
| Тип DVI интерфейс конектори | 24 Pin DVI-D |
| Форм фактор | Low-profile |
| Ширина на канал за паметта | 14.4 GB/s |
| Тип паметта | DDR3 SDRAM |
| Максимална резолюция | 2560x1600 |
| Чипсет на видео карта | Nvidia GeForce GT 730 |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
| Производител | Palit |
| Адрес | 21F., No. 88, Sec. 2, Zhongxiao E. Rd., Zhongzheng Dist. Taipei City 100412, Taiwa |
| Контакти | +886-2-2358-2066 |
Коментари
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Видео карта Palit GeForce GT 730 GDDR3 2GB - 64bit е възможно да има несъответствия.