Охладител за процесор DeepCool AG620 WH ARGB - Бял
57.00 € / 111.48 лв
Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 6933412727835 |
| Max TDP | 260 W |
| Лагеруване | Hydro Bearing |
| Охладителна система - тип | CPU Cooler |
| Охладителна система - характеристики | PWM Control / RGB LED |
| Поддържани процесорни цокли | 1156 / 1155 / 2011 /1150 / 2011-3 / 1151 / AM4 / 2066 / 1200 / 1700 / AM5 |
| Тегло на пакет - Нето (кг) | 2 кг |
| Външен цвят | Бял |
| Височина | 157 мм |
| Дълбочина | 129 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 24 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
DeepCool |
|
Адрес |
Building 15, #9 Dijin Road, Zhongguancun Environmental Protection Park, Haidian Dist. Beijing 100095, China |
|
Контакти |
+86 10 56401872 |