Lenovo V520 Tower - Pentium G4560 / 4GB DDR4 / 500GB HDD / Клавиатура + Мишка
591.00 € / 1,155.90 лв
Характеристики
| Форм фактор: | Tower |
|---|---|
| Процесор: | Intel Pentium G4560 |
| Брой ядра: | 2 с |
| Работна честота: | 3.50 GHz / 3 MB cache |
| RAM памет: | 4GB DDR4 |
| Видео карта: | Intel HD Graphics (Вградена) |
| Аудио: | High Definition Audio / Realtek ALC662 |
| Твърд диск: | 500 GB / 7200 rpm |
| Оптично устройство: | DVD±RW |
| Интерфейси: |
|
| Операционна система: | Без ОС |
| Четец за карти: | Да / 7-в-1 |
| Захранване: | 180W |
| Размери: | 145 × 293 x 366 мм |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Други: | Клавиатура и мишка в комплекта |
Производител на продукта
| Производител | Lenovo |
| Адрес | 8001 Development Drive, Morrisville, NC 27560, United States |
| Контакти | +1 (855) 253-6686 |