Спецификации
| Описание | |
| LAN интегриран | Да |
| PS/2 | 1 |
| Аудио интегрирано | Да |
| Дънна платка - характеристики | AMD 2-Way CrossFire Technology / Intel Optane Memory Ready / Intel Smart Response Technology Support |
| Процесор | Intel Celeron / Intel Pentium / Intel 10th Gen Processors |
| Тип захранващ конектор | 24+8+8 pin |
| Форм фактор | ATX |
| Цокъл на процесора | 1200 |
| Максимално количество на инсталирана памет | 128 GB |
| Общ брой слотове за памет | 4 |
| Тип паметта | DDR4 SDRAM |
| Скорост/честота на паметта | 2133MHz(PC4-17000) / 2666MHz(PC4-21300) / 2933MHz(PC4-23400) |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels / Небуферирана / Dual Rank / Single Rank / XMP |
| Вграден | Storage Controller - Supports - Ниво 0 / Ниво 1 / Ниво 10 / Ниво 5 / SATA III-600 (6) / Storage Controller - Supports - Ниво 0 / Ниво 1 / PCIe 3.0 x4/SATA (2 x M.2 (Key M)) |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio |
| Аудио чипсет | Realtek ALC892 |
| PCI Express 3.0 x16 | 2 |
| PCI Express x1 | 3 |
| Аудио интерфейс | 6 (3.5 мм мини жак) |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet / 2.5 Gbps |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Чипсет на мрежова карта | Realtek RTL8125B-CG |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 (USB 3.2 (type A)) / 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| Височина | 244 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
| Чипсет на дънната платка | Intel Z490 |
Производител на продукта
|
Производител |
MSI |
|
Адрес |
No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan |
|
Контакти |
+886-2-3234-5599 #1356 |