Видео карта MSI Video Card Nvidia GT 710 2GD3H LP - 2GB GDDR3 - 64bit - DVI-D
Цена:
111.00 € / 217.10 лв
Продукти от същата категория
279.00 € / 545.68 лв
329.00 € / 643.47 лв
363.00 € / 709.97 лв
Описание:
ASUS Dual GeForce RTX 5060 8GB - OC Edition - видеокарта - GeForce RTX 5060 - 8 GB GDDR7 - PCI Express 5.0 - 3 x DisplayPort, HDMI
EAN..
424.00 € / 829.27 лв
Описание:
ASUS PRIME GeForce RTX 5070 12GB - OC Edition - видеокарта - GeForce RTX 5070 - 12 GB GDDR7 - PCI Express 5.0 - 3 x DisplayPort, HDMI
..
777.00 € / 1,519.68 лв
Описание:
Sapphire NITRO+ Radeon RX 9070 - Видеокарта - Radeon RX 9070 - 16 GB GDDR6 - PCIe 5.0 x16 - 2 x DisplayPort, 2 x HDMI
EAN:
4895106295..
734.00 € / 1,435.58 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| 2D/3D характеристики | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) |
| API поддръжка | DirectX 12.0 / OpenGL 4.5 |
| Max. Monitors Supports | 2 |
| Брой DVI интерфейс конектори | 1 |
| Брой VGA интерфейси | 1 |
| Брой графични процесори | 1 |
| Брой поточни процеси | 192 |
| Графичен процесор - Име на ядро | GK208-301-A1 |
| Изисквана захранваща мощност | 300 W |
| Инсталирана видео памет | 2 GB |
| Капацитет на шината на паметта | 64 bit |
| Необходим разширителен слот | PCI Express 2.0 x16 |
| Охладителна система - тип | VGA Heatsink |
| Скорост на GPU ядрото | 954 MHz |
| Скорост на RAMDAC конвертиране | 400 MHz |
| Скорост на видео памет | 1600 MHz |
| Тип DVI интерфейс конектори | 24 Pin DVI-D |
| Тип VGA конектор | 15 Pin D-Sub |
| Тип паметта | GDDR3 SDRAM |
| Максимална резолюция | 4096x2160 |
| Височина | 19 мм |
| Дълбочина | 146 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
| Производител | MSI |
| Адрес | No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan |
| Контакти | +886-2-3234-5599 #1356 |
Коментари
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Видео карта MSI Video Card Nvidia GT 710 2GD3H LP - 2GB GDDR3 - 64bit - DVI-D е възможно да има несъответствия.