Геймърски монитор MSI Optix MPG321QRF-QD - 32 инча - 175Hz - 2560 x 1440 - IPS
929.00 € / 1,816.97 лв
Спецификации
| Описание | |
| EAN код | 4719072794521 |
| Дължина на диагонала на екрана | 32 инча |
| Вид матрица | IPS |
| Тип на екрана | LCD |
| Максимална резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция | 1 ms |
| Динамичен контраст | 100 000 000 : 1 |
| Максимална скорост на видео-опресняване | 175 Hz |
| Изображение - съотношение на размерите | 16:9 |
| Контраст | 1 000 : 1 |
| Многоканален преглед | Picture-by-Picture (PBP) / Picture-in-Picture (PIP) |
| Яркост | 600 cd/m2 |
| Големина на точката | 0.2767 мм |
| Обработка на екрана | Anti-Glare |
| Поддържани цветове | 1.07B |
| Характеристики на дисплея | Frameless Display / RGB LED / WQHD / NVIDIA G-SYNC / HDR / Low Blue Light / Wide Colour Gamut / Quantum Dot Color |
| Макс. вертикален ъгъл | 178 ° |
| Макс. хоризонтален ъгъл | 178 ° |
| Ergonomic Features | Tilt / Height Adjustable / Swivel |
| Аудио интерфейс | 3 (3.5 мм мини жак) |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| USB | 1 (USB Type-C) |
| USB 2.0 | 3 (USB 2.0 (type A)) / 1 (USB 2.0 (type B)) |
| Видове монтаж | Десктоп / За монтаж на стена |
| Съвместими стандарти за монитор | VESA FDMI |
| Монтажни възможности на плосък панел | 100 мм |
| Тип на резбата | Dot Pitch |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 482 мм |
| Дълбочина | 251 мм |
| Ширина | 727 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
| Характеристики за сигурност | Слот за заключване Kensington |
Производител на продукта
|
Производител |
MSI |
|
Адрес |
No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan |
|
Контакти |
+886-2-3234-5599 #1356 |