Извит геймърски монитор MSI Optix G24C4 - 23.8 инча - 144Hz - VA
212.00 € / 414.64 лв
Спецификации
| Описание | |
| Curve Radius | 1500R |
| EAN код | 4719072658052 |
| Тип пакет | Box |
| Дължина на диагонала на екрана | 23.6 инча |
| Вид матрица | VA |
| Тип на екрана | LCD |
| Максимална резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция | 1 ms |
| Динамичен контраст | 100 000 000 : 1 |
| Максимална скорост на видео-опресняване | 144 Hz |
| Изображение - съотношение на размерите | 16:9 |
| Контраст | 3 000 : 1 |
| Яркост | 250 cd/m2 |
| Големина на точката | 0.2715 мм |
| Обработка на екрана | Anti-Glare |
| Поддържани цветове | 16.7M |
| Характеристики на дисплея | Full HD / Frameless Display / Curved Technology / Low Blue Light / Wide Colour Gamut / AMD FreeSync Premium |
| Макс. вертикален ъгъл | 178 ° |
| Макс. хоризонтален ъгъл | 178 ° |
| Ergonomic Features | Tilt |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| Видове монтаж | Десктоп / За монтаж на стена |
| Съвместими стандарти за монитор | VESA FDMI |
| Монтажни възможности на плосък панел | 100 мм |
| Тип на резбата | Dot Pitch |
| Външен цвят | Черен |
| Височина | 429 мм |
| Дълбочина | 225.4 мм |
| Ширина | 536.7 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
| Характеристики за сигурност | Слот за заключване Kensington |
Производител на продукта
|
Производител |
MSI |
|
Адрес |
No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan |
|
Контакти |
+886-2-3234-5599 #1356 |