Видео карта MSI Nvidia GeForce RTX 3080 Ti VENTUS 3X 12G OC - 384-bit -12GB GDDR6X
2,867.00 € / 5,607.36 лв
Спецификации
| Описание | |
| 2D/3D характеристики | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) / Nvidia CUDA / Nvidia Adaptive V-Sync / Nvidia G-Sync / VR Ready / NVIDIA Ampere Architecture / 2nd Gen Ray Tracing Cores / 3rd Gen Tensor Cores |
| API поддръжка | DirectX 12.0 / OpenGL 4.6 |
| EAN код | 4719072821364 |
| External Power | 2 x 8 pin |
| GPU Core Speed Boost | 1695 MHz |
| Max. Monitors Supports | 4 |
| Ray-tracing Cores Quantity | 80 |
| Render Output Units Quantity (ROP) | 112 |
| Tensor Core Quantity | 320 |
| Texture Mapping Unit Quantity | 320 |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Брой графични процесори | 1 |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 3 |
| Брой поточни процеси | 10240 |
| Графичен процесор - Име на ядро | GA102 |
| Изисквана захранваща мощност | 750 W |
| Инсталирана видео памет | 12 GB |
| Капацитет на шината на паметта | 384 bit |
| Необходим разширителен слот | PCI Express 4.0 x16 |
| Охладителна система - тип | TORX 3.0 Fan |
| Скорост на видео памет | 19 Gbps |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Форм фактор | Full-height |
| Ширина на канал за паметта | 912 GB/s |
| Тип паметта | GDDR6X SDRAM |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| Чипсет на видео карта | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
| Височина | 57 мм |
| Дълбочина | 305 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
MSI |
|
Адрес |
No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan |
|
Контакти |
+886-2-3234-5599 #1356 |