Видео карта MSI NVidia GeForce RTX 3070 VENTUS 3X PLUS 8G OC LHR - 8GB GDDR6 - 256-bit
Custom Tabs
Безплатна доставка
- Наличност: Изчерпан
- Модел: RTX_3070_VENTUS_3X_PLUS_8G_OC_LHR
- EAN: RTX_3070_VENTUS_3X_PLUS_8G_OC_LHR
Продуктът е разгледан 500 пъти
Цена:
1,452.00 € / 2,839.87 лв
Продукти от същата категория
279.00 € / 545.68 лв
329.00 € / 643.47 лв
363.00 € / 709.97 лв
Описание:
ASUS Dual GeForce RTX 5060 8GB - OC Edition - видеокарта - GeForce RTX 5060 - 8 GB GDDR7 - PCI Express 5.0 - 3 x DisplayPort, HDMI
EAN..
424.00 € / 829.27 лв
Описание:
ASUS PRIME GeForce RTX 5070 12GB - OC Edition - видеокарта - GeForce RTX 5070 - 12 GB GDDR7 - PCI Express 5.0 - 3 x DisplayPort, HDMI
..
777.00 € / 1,519.68 лв
Описание:
Sapphire NITRO+ Radeon RX 9070 - Видеокарта - Radeon RX 9070 - 16 GB GDDR6 - PCIe 5.0 x16 - 2 x DisplayPort, 2 x HDMI
EAN:
4895106295..
734.00 € / 1,435.58 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| 2D/3D характеристики | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) / Nvidia CUDA / Nvidia Adaptive V-Sync / Nvidia G-Sync / VR Ready / Nvidia DLSS / NVIDIA Ampere Architecture / 2nd Gen Ray Tracing Cores / 3rd Gen Tensor Cores |
| API поддръжка | DirectX 12.0 / OpenGL 4.6 |
| EAN код | 4719072858926 |
| External Power | 2 x 8 pin |
| Max. Monitors Supports | 4 |
| Ray-tracing Cores Quantity | 46 |
| Render Output Units Quantity (ROP) | 96 |
| Tensor Core Quantity | 184 |
| Texture Mapping Unit Quantity | 184 |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 3 |
| Брой поточни процеси | 5888 |
| Графичен процесор - Име на ядро | GA104-300-A1 |
| Изисквана захранваща мощност | 650 W |
| Инсталирана видео памет | 8 GB |
| Капацитет на шината на паметта | 256 bit |
| Необходим разширителен слот | PCI Express 4.0 x16 |
| Охладителна система - тип | TORX 3.0 Fan |
| Скорост на GPU ядрото | 1755 MHz |
| Скорост на видео памет | 14 Gbps |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Форм фактор | Full-height |
| Характеристики на видео карта | LHR (Lite Hash Rate) |
| Ширина на канал за паметта | 448 GB/s |
| Тип паметта | GDDR6 SDRAM |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| Височина | 52 мм |
| Дълбочина | 305 мм |
| Ширина | 121 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
| Производител | MSI |
| Адрес | No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan |
| Контакти | +886-2-3234-5599 #1356 |
Коментари
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Видео карта MSI NVidia GeForce RTX 3070 VENTUS 3X PLUS 8G OC LHR - 8GB GDDR6 - 256-bit е възможно да има несъответствия.