Видео карта MSI Nvidia GeForce RTX 3060 VENTUS 3X 12G OC - 12GB GDDR6 - 192bit
1,037.00 € / 2,028.20 лв
Спецификации
| Описание | |
| 2D/3D характеристики | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) / Nvidia CUDA / Nvidia G-Sync / VR Ready / Nvidia DLSS / NVIDIA Ampere Architecture / 2nd Gen Ray Tracing Cores /3rd Gen Tensor Cores |
| API поддръжка | DirectX 12.0 / OpenGL 4.6 |
| EAN код | 4719072793821 |
| External Power | 8 pin |
| GPU Core Speed Boost | 1807 MHz |
| Max. Monitors Supports | 4 |
| Ray-tracing Cores Quantity | 28 |
| Render Output Units Quantity (ROP) | 48 |
| Tensor Core Quantity | 112 |
| Texture Mapping Unit Quantity | 112 |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 3 |
| Брой поточни процеси | 3584 |
| Графичен процесор - Име на ядро | GA104-200-A1 |
| Изисквана захранваща мощност | 550 W |
| Инсталирана видео памет | 12 GB |
| Капацитет на шината на паметта | 192 bit |
| Необходим разширителен слот | PCI Express 4.0 x16 |
| Охладителна система - тип | TORX 3.0 Fan |
| Скорост на видео памет | 15 Gbps |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Форм фактор | Full-height |
| Характеристики на видео карта | RGB LED |
| Ширина на канал за паметта | 360 GB/s |
| Тип паметта | GDDR6 SDRAM |
| Височина | 42 мм |
| Дълбочина | 316 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
MSI |
|
Адрес |
No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan |
|
Контакти |
+886-2-3234-5599 #1356 |