Видео карта MSI NVidia GeForce RTX 2060 VENTUS GP OC - 6GB GDDR6 - 192-bit
738.00 € / 1,443.40 лв
Спецификации
| Описание | |
| 2D/3D характеристики | Nvidia High Dynamic-Range (HDR) Support / Nvidia G-Sync / VR Ready / Nvidia Ansel / Real-Time Ray Tracing / Nvidia DLSS / Nvidia Turing / Nvidia Highlights |
| API поддръжка | DirectX 12.0 / OpenGL 4.6 |
| EAN код | 4719072658731 |
| External Power | 8 pin |
| GPU Core Speed Boost | 1710 MHz |
| Max. Monitors Supports | 4 |
| Ray-tracing Cores Quantity | 30 |
| Render Output Units Quantity (ROP) | 48 |
| Tensor Core Quantity | 240 |
| Texture Mapping Unit Quantity | 120 |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Брой графични процесори | 1 |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 3 |
| Брой поточни процеси | 1920 |
| Вертикална синхронизация при макс. резолюция | 60 Hz |
| Графичен процесор - Име на ядро | TU106-200-KA-A1 |
| Изисквана захранваща мощност | 500 W |
| Инсталирана видео памет | 6 GB |
| Капацитет на шината на паметта | 192 bit |
| Необходим разширителен слот | PCI Express 3.0 x16 |
| Охладителна система - тип | TORX 2.0 Fan |
| Скорост на видео памет | 14 Gbps |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Ширина на канал за паметта | 336 GB/s |
| Тип паметта | GDDR6 SDRAM |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| Чипсет на видео карта | Nvidia GeForce RTX 2060 |
| Височина | 42 мм |
| Дълбочина | 231 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
|
Производител |
MSI |
|
Адрес |
No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan |
|
Контакти |
+886-2-3234-5599 #1356 |