Видео карта MSI Nvidia GeForce GTX 1650 VENTUS XS OC - 4GB GDDR6 - 128bit
Custom Tabs
Безплатна доставка
- Наличност: Изчерпан
- Модел: GTX_1650_D6_VENTUS_XS_OC
- EAN: GTX_1650_D6_VE
Продуктът е разгледан 312 пъти
Цена:
434.00 € / 848.83 лв
Продукти от същата категория
279.00 € / 545.68 лв
329.00 € / 643.47 лв
363.00 € / 709.97 лв
Описание:
ASUS Dual GeForce RTX 5060 8GB - OC Edition - видеокарта - GeForce RTX 5060 - 8 GB GDDR7 - PCI Express 5.0 - 3 x DisplayPort, HDMI
EAN..
424.00 € / 829.27 лв
Описание:
ASUS PRIME GeForce RTX 5070 12GB - OC Edition - видеокарта - GeForce RTX 5070 - 12 GB GDDR7 - PCI Express 5.0 - 3 x DisplayPort, HDMI
..
777.00 € / 1,519.68 лв
Описание:
Sapphire NITRO+ Radeon RX 9070 - Видеокарта - Radeon RX 9070 - 16 GB GDDR6 - PCIe 5.0 x16 - 2 x DisplayPort, 2 x HDMI
EAN:
4895106295..
734.00 € / 1,435.58 лв
Спецификации
| Описание на продукта | |
| 2D/3D характеристики | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) / Nvidia CUDA / Nvidia GPU Boost / Nvidia G-Sync / Nvidia Ansel |
| API поддръжка | DirectX 12.0 / Vulkan 1.0 / OpenGL 4.6 |
| Card Slot Width | 2 slot |
| External Power | 6 pin |
| GPU Core Speed Boost | 1620 MHz |
| Max. Monitors Supports | 3 |
| Render Output Units Quantity (ROP) | 32 |
| Texture Mapping Unit Quantity | 56 |
| Брой DVI интерфейс конектори | 1 |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 1 |
| Брой поточни процеси | 896 |
| Графичен процесор - Име на ядро | TU117-300-A1 |
| Изисквана захранваща мощност | 300 W |
| Инсталирана видео памет | 4 GB |
| Капацитет на шината на паметта | 128 bit |
| Необходим разширителен слот | PCI Express 3.0 x16 |
| Охладителна система - тип | VGA Cooler |
| Скорост на видео памет | 12 Gbps |
| Тип DVI интерфейс конектори | 24 Pin DVI-D |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Тип пакет | С опаковка |
| Форм фактор | Full-height |
| Ширина на канал за паметта | 192 GB/s |
| Тип паметта | GDDR6 SDRAM |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| Височина | 42 mm |
| Дълбочина | 115 mm |
| Ширина | 179 mm |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
Производител на продукта
| Производител | MSI |
| Адрес | No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan |
| Контакти | +886-2-3234-5599 #1356 |
Коментари
Уведомяваме Ви, че въпреки усилията ни да предоставим точна информация и снимки за Видео карта MSI Nvidia GeForce GTX 1650 VENTUS XS OC - 4GB GDDR6 - 128bit е възможно да има несъответствия.