Дънна платка MSI MPG B460I GAMING EDGE WIFI - m-ITX - Intel LGA1200
288.00 € / 563.28 лв
Спецификации
| Описание | |
| LAN интегриран | Да |
| Plug-in-card | Wi-Fi Controller / Intel Wi-Fi 6 AX200 1 x M.2 (Key E) |
| S/PDIF-out Optical | 1 (TOSLINK) |
| Аудио интегрирано | Да |
| Макс. брой инсталирани процесори | 1 |
| Предлага метод за проверка за грешки | non-ECC |
| Процесор | Intel 10th Gen Processors |
| Тип захранващ конектор | 24+8 pin |
| Форм фактор | Mini-ITX |
| Цокъл на процесора | Socket 1200 |
| Максимално количество на инсталирана памет | 64 GB |
| Общ брой слотове за памет | 2 |
| Тип паметта | DDR4 SDRAM |
| Скорост/честота на паметта | 2666MHz(PC4-21300) / 2933MHz(PC4-23400) |
| Форм фактор на паметта | DIMM 288-pin |
| Характеристики на паметта | Two DDR Channels / Небуферирана / XMP |
| Вграден | Storage Controller / Supports: Ниво 0 - Ниво 1 - Ниво 10 - Ниво 5 / SATA III-600 (4) / Storage Controller / PCIe 3.0 x4/SATA (1 x M.2 (Key M)) / Storage Controller / PCI Express 3.0 x4 (1 x M.2 (Key M)) |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Съвместими аудио стандарти | High Definition Audio |
| Аудио чипсет | Realtek ALC1200 |
| PCI Express 3.0 x16 | 1 |
| Аудио интерфейс | 5 (3.5 мм мини жак) |
| Поддържани протоколи за обмен на данни | Gigabit Ethernet / Fast Ethernet / Ethernet / 2.5 Gbps |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Чипсет на мрежова карта | Realtek RTL8125B |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| WI-FI | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 |
| Antenna | 2 |
| WLAN | M.2 |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 3 (USB 3.2 (type A)) / 1 (USB 3.2 (type C)) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| Височина | 170 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
| Чипсет на дънната платка | Intel B460 |
Производител на продукта
|
Производител |
MSI |
|
Адрес |
No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan |
|
Контакти |
+886-2-3234-5599 #1356 |