Извит геймърски монитор MSI MPG ARTYMIS 273CQR - 27 инча - 165Hz - VA
1,054.00 € / 2,061.44 лв
Спецификации
| Описание | |
| Curve Radius | 1000R |
| EAN код | 4719072800116 |
| Дължина на диагонала на екрана | 27 инча |
| Вид матрица | VA |
| Тип на екрана | LCD |
| Gamut | DCI-P3 88.71% / sRGB 111.49% |
| Максимална резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция | 1 ms |
| Максимална скорост на видео-опресняване | 165 Hz |
| Изображение - съотношение на размерите | 16:9 |
| Яркост | 550 cd/m2 |
| Големина на точката | 0.2331 мм |
| Поддържани цветове | 1.07B |
| Характеристики на дисплея | Frameless Display / RGB LED / WQHD / Flicker-free Technology / Curved Technology / Wide Colour Gamut / AMD FreeSync Premium / Display HDR 400 |
| Макс. вертикален ъгъл | 178 ° |
| Макс. хоризонтален ъгъл | 178 ° |
| Максимална честота на хоризонтално сканиране | 212.4 kHz |
| Минимална честота на хоризонтално сканиране | 69.8 kHz |
| Ergonomic Features | Tilt / Height Adjustable / Swivel |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI 2.0 | 2 (HDMI (Type A)) |
| USB | 1 (USB Type-C) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) / 1 (USB 2.0 (type B)) |
| Видове монтаж | Десктоп / За монтаж на стена |
| Тип на резбата | Dot Pitch |
| Височина | 527.8 мм |
| Дълбочина | 260.9 мм |
| Ширина | 607.1 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 месеца |
| Характеристики за сигурност | Слот за заключване Kensington |
Производител на продукта
|
Производител |
MSI |
|
Адрес |
No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan |
|
Контакти |
+886-2-3234-5599 #1356 |